Scape

Scape

Historia firmy

Historię firmy SCAPE tworzą nasi klienci. Nasza współpraca z firmami i wieloma prywatnymi inwestorami zaczęła się juz przed zarejestrowaniem działalności. To dzięki wzajemnym zaufaniu stworzyliśmy fundamenty do zaproponowaniu Państwu usług ogrodniczych w szerokim zakresie a także stworzyć ofertę cenową dla każdego odbiorcy. Nowe możliwości stwarzają nam nowe oferty współpracy z wieloma dostawcami materiału roślinnego oraz materiałów potrzebnych do realizacji Państwa zielonego gabinetu. Jako nowa firma na naszym lokalnym rynku proponujemy szereg sezonowych ofert, z którymi polecamy się zapoznać.

Dlaczego my?

Opracowany system współpracy z klientami i dostawcami oraz sezonowe oferty pozwalają wybrać każdemu inwestorowi cos dla siebie.

  • Indywidualne podejście do realizacji. Każde zlecenie jest opracowywane na nowo, opierając się na przeprowadzonym wywiadzie z klientem. Pierwszym krokiem jest opracowanie koncepcji, który stanie się podstawą do dalszych rozmów.
  • Konkurencyjna cena. Rozbudowany cennik firmowy pozwala dokładnie określić rodzaj i zakres prac w Państwa ogrodzie oraz ograniczyć je do niezbędnych czynności. Rozpoczęte współprace z dostawcami materiału roślinnego oraz ogrodniczego pozwalają Nam za zaproponowanie Państwu bardzo niskich cen przy zachowaniu najwyższej jakości.
  • Istnienie ofert sezonowych. Każdy rozpoczęty sezon chcemy zapoczątkować hitem ogrodniczym. Czy to będzie darmowa usługa czy niewyobrażalnie niski produkt o tym dowiesz się już w zimowym sezonie, aby móc zaplanować nowe prace w Państwa ogrodzie.

Zaufali nam

eif lec baguma nova towarzystwo TESCO1 Grabów DINO ALDI gmina opatowek DPS OSTROW graniczna korczak psary zlota rolchem e echo amber PAB gab geoplan styl AJK Wielkopolskie Centrum Opakowań SAK