Scape

Spójrz na świat przez zielone okulary

Firma SCAPE pomaga kształtować przestrzeń nas otaczającą. Pomagamy zamienić skwer miejski w miejsce spotkań a teren przydomowy w ogrodowe SPA. Kreować przestrzeń i na świat patrzeć przez zielone okulary.

o firmie

Scape
Projekt rewaloryzacji zabytkowego parku w Pieruszycach 2009
Dokumentacja projektowa zabytkowego parku w Pieruszycach objęła inwentaryzację dendrologiczną istniejącego drzewostanu oraz projekt nowego układu kompozycyjnego.

Jak przedstawia dokumentacja fotograficzna, stan obecny parku jest w strasznym stanie. Wybujała roślinność zarośnięta chwastami i samosiewami wymaga prac pielęgnacyjnych.

Projekt nowego układu kompozycyjnego wyznacza wyraźne szlaki komunikacyjne, do których dostosowano nowe nasadzenia roślinne. Projekt zachował naturalny charakter parku a projektowana roślinność ograniczono głównie do gatunków runa.

Autorzy:
mgr inż. Zdzisław Walczak
Patryk Radulak
  • Cena realizacji: brak danych
  • Cena projektu: brak danych
  • Data realizacji: 2009
galeria realizacji

inne realizacje

TRASA EDUKACYJNO INFORMACYJNA W ZABYTKOWYM PARKU W BAGATELI 2016-02-01
Dokumentację przygotowano od jesieni 2014 do wiosny 2016. Zespół rezydencjonalny w Bagateli powstał w końcu XVIII wieku jako stała siedziba właścicieli Czekanowa, wchodząca w obręb tego majątku...

Teren przydomowy w Wolicy 2015-07-01
Może właśnie taki jest oto sposów na to? Tak właśnie być powinno? Że to co piękne nie musi być wcale duże. Nawet niewielkie przestrzenie potrafią zamienić się w zielone pomeaty...

powrót do spisu