Scape

Spójrz na świat przez zielone okulary

Firma SCAPE pomaga kształtować przestrzeń nas otaczającą. Pomagamy zamienić skwer miejski w miejsce spotkań a teren przydomowy w ogrodowe SPA. Kreować przestrzeń i na świat patrzeć przez zielone okulary.

o firmie

Scape
Staw kąpielowy 2013-09-01
Oczka wodne, strumyki oraz stawy kąpielowe to w skali całego kraju obiekty, które wśród Inwestorów budzą wiele wątpliwości. Na dodatek stawy kąielowe nie stanowią popularnej kostrukcji wśród naszego społeczeństwa. Jednak wśród betonu, piachu i szarości tęsknimy za tym co naturalne, piękne i zmienne. Dlatego też Ci bardziej odwazni decydują się na zbiorniki wodne. Ci sami ludzie poświadczą, że... było warto! Odpowiednio zaprojektowany ekobasen potrafi zachować krystalicznie czystą wodę przez cały rok. Jego naturalny wygląd, ruch wody, odbicia światła i życie tętniące wśród wody jest czymś wyjątkowym dla każdego właściciela stawu kąielwoego.

W okolicach Kalisza powstał również taki zbiornik. Woda z przezroczystością do samego dna zwabia ptactwo, owady oraz inne zwierzęta z pobliskiego lasu. Nawet do tego miejsca przeniosło się życie domowników. Taras, szum wody i wiatru, gra świateł i może... plenerowe kino? Zapraszamy do galeri.
  • Cena realizacji:
  • Cena projektu:
  • Data realizacji: 2013-09-01
galeria realizacji

inne realizacje

TRASA EDUKACYJNO INFORMACYJNA W ZABYTKOWYM PARKU W BAGATELI 2016-02-01
Dokumentację przygotowano od jesieni 2014 do wiosny 2016. Zespół rezydencjonalny w Bagateli powstał w końcu XVIII wieku jako stała siedziba właścicieli Czekanowa, wchodząca w obręb tego majątku...

Teren przydomowy w Wolicy 2015-07-01
Może właśnie taki jest oto sposów na to? Tak właśnie być powinno? Że to co piękne nie musi być wcale duże. Nawet niewielkie przestrzenie potrafią zamienić się w zielone pomeaty...

powrót do spisu